lek. med. Bożena Kotowska świadczy usługi w Centrum Medycznym Renoma w zakresie:
USG
Poradnia ginekologiczna

 

 

 

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Białymstoku. Specjalista ginekologii i położnictwa, posiadająca bogate doświadczenie w zakresie opieki okołoporodowej, ginekologii oraz medycyny estetycznej, szczególnie w zakresie ginekologii.

Lekarka z niesamowitą energią i pasją do swojej pracy. Swoje doświadczenie zdobyła m.in. pracując na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Szpitala Powiatowego w Tucholi a także prowadząc własny gabinet ginekologiczny, w którym wykonuje zabiegi laserowe w ramach ginekologii estetycznej.

Od 2018 roku jest związana z Centrum Medycznym Renoma w Łodzi, świadcząc usługi medyczne z zakresu ginekologii i położnictwa, USG ciąży (również USG ¾D) a przede wszystkim w zakresie laserowej ginekologii estetycznej oraz ambulatoryjnej chirurgii ginekologicznej laserem CO2.

Do najpopularniejszych zabiegów świadczonych prze dr Bożenę Kotowską należy:

– obkurczanie i rewitalizacja pochwy,

– leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu,

– leczenie suchości i nawracających zapaleń pochwy,

– łagodzenie dyskomfortu i bolesności pochwy podczas stosunku,

– odmładzanie, ujędrnianie i wybielanie warg sromowych,

– leczenie nadżerek i usuwanie kłykcin,

– usuwanie leukoplakii i liszaja płaskiego,

– drenaż i usuwanie ropni oraz torbieli gruczołu Bartholina,

– usuwanie włókniaków i tłuszczaków okolic intymnych,

– wycinanie polipów szyjki macicy i pochwy,

Specjalista świadczy także zabiegi z wachlarza medycyny estetycznej dla skóry z użyciem lasera CO2 oraz mezoterapii bezigłowej, w szczególności odmładzanie, ujędrnianie, redukcja zmarszczek i przebarwień, leczenie blizn, rozstępów oraz chirurgii drobnych zmian skórnych.