Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi, specjalista medycyny rodzinnej, łączącej w sobie wiele dziedzin medycyny, takich jak interna, chirurgia, onkologia czy dermatologia. Lekarz, który wyspecjalizował się i całkowicie poświęcił najnowocześniejszym metodom i technikom medycznym takim jak leczenie i zabiegi z użyciem laserów medycznych. Swoją wiedzę, bogate doświadczenie oraz umiejętności zdobywał m.in. w Centrum Diagnostyki i Terapii Laserowej Politechniki Łódzkiej. Tam też opracował i wprowadził wiele unikatowych metod zastosowania laserów, np. biostymulacyjnej metody leczenia choroby niedokrwiennej serca, androgenowego wypadania włosów, stwardnienia rozsianego,  fotodynamicznej diagnostyki i leczenia nowotworów skóry.

Jest autorem publikacji, tytułem przykładu „Lasery w dermatologii i medycynie estetycznej” (Medycyna Estetyczna I Anty-Aging, 1/2007).
Uczestniczył w Seminariach organizowanych przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych w zakresie zastosowań laserów w dermatologii laserowej.

Współpracę z Centrum Medycznym Renoma w Łodzi rozpoczął w 2011 roku. Wykonywane zabiegi:
– laserowe zamykanie naczyń krwionośnych, usuwanie pajączków
– laserowe leczenie trądziku
– laserowe leczenie rozstępów i blizn
– usuwanie łagodnych zmian skórnych
– fizykoterapia laserowa (leczenie ran, owrzodzeń)
– laserowe leczenie grzybicy paznokci
– wypełnianie i redukcja zmarszczek kwasem hialuronowym