Logopeda i pedagog. Podczas swojej działalności zawodowej miała okazję pracować z dziećmi w różnym wieku oraz z rozmaitymi problemami komunikacyjnymi takimi jak: opóźniony rozwój mowy, zaburzenia komunikacji na tle niepełnosprawności intelektualnej, zaburzenia komunikacji na tle autyzmu, niedokształcenie mowy o typie afazji, dyslalie.

Podczas terapii stawia przede wszystkim na efekt. Odpowiednia organizacja pracy połączona ze współpracą ze strony rodziny oraz przyjazną atmosferą w gabinecie w znacznym stopniu zwiększają efektywność planowanych działań. Gabinet logopedyczny wyposażony jest w profesjonalne sprzęty i pomoce logopedyczne, które wspomagają pracę oraz uatrakcyjniają zajęcia. Pracuje zarówno z dziećmi, młodzieżą, jak i osobami dorosłymi. Poradnia logopedyczna prowadzi również terapię dla osób niepełnosprawnych intelektualnie. Proponowane ćwiczenia logopedyczne są dostosowane do wieku pacjenta oraz rodzaju terapii. Udziela profesjonalnych i kompleksowych porad logopedycznych.

 

Szkolenia i warsztaty:

– Opóźniony rozwój mowy – prawidłowa diagnoza i skuteczne matody pracy z dzieckiem.

– Diagnoza i Terapia dzieci z opóźnionym rozwojem mowy.

– Diagnostyka mózgu w uszkodzeniach neurologicznych, funkcje kory mózgowej, odczytywanie dokumentacji medycznej pacjenta – neuroobrazowanie w klinicznej diagnozie logopedycznej.

– Diagnoza i terapia motoryczna mowy. Metoda Pozycji Oralnej Oral Motor Therapy

– Negocjacje i mediacje

– Asertywna komunikacja.

– Funkcje kończyny górnej i ręki w aspekcie terapii ruchowej – ćwiczenia motoryki globalnej, chwytu i manipulacji oraz inne specyficzne formy stymulacji.

– Diagnoza i terapia ryzyka dysleksji dzieci w wieku przedszkolnym.

– Moje sylabki – nauka czytania metodą symultaniczno – sekwencyjną

– Masaż logopedyczny wnętrza jamy ustnej

– Trening karmienia logopedycznego

– Kinesiotaping w logopedii