KARIERA

Więcej informacji pod nr tel: 539-089-399 oraz w Biurze Zarządu Renoma Sp. z o.o. w Łodzi, ul. Sterlinga 16/18.

Centrum Medyczne Renoma w Łodzi zatrudni osobę na stanowisko PRZEDSTAWICIELA MEDYCZNEGO.

Głównym przedmiotem umowy będzie pozyskiwanie partnerów / klientów do przychodni zdrowia.

Opis stanowiska:

– osiąganie założonych celów sprzedażowych i jakościowych;

– pozyskiwanie partnerów do współpracy w zakresie medycyny pracy oraz medycyny sportowej – przygotowywanie ofert/prezentacji, dbanie o pozytywne relacje, wsparcie Klienta;

– negocjacje warunków współpracy z klientami;

– przygotowywanie raportów i prognozowanie sprzedaży.

Oczekiwania:

– doświadczenie w pracy na stanowisku PH lub PM minimum rok;

– znajomość zagadnień związanych z medycyną pracy – mile widziana;

– wysokich umiejętności negocjacyjnych;

– komunikatywność i otwartość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych;

– przedsiębiorczość, samodzielność;

– ważnego i nieobciążonego prawa jazdy kat. B oraz własny samochód – praca w terenie.

Oferujemy:

– samodzielną pracę zadaniową;

– umowę zlecenie lub umowę o pracę;

– bardzo dobrą atmosferę pracy.

Centrum Medyczne RENOMA zatrudni lekarzy specjalistów w dziedzinie:

  • ginekologii

Serdecznie zapraszamy do współpracy.